Avtor: zuribnica Objavljeno: 18. 07. 2020

16. nedelja med letom - 19. 7. 2020

V ponedeljek goduje sv. Apolinarij, škof in mučenec; v torek sv. Lovrenc iz Brindisija, cerkveni učitelj; v sredo sv. Marija Magdalena, svetopisemska žena; v četrtek sv. Brigita Švedska, redovnica, sozavetnica Evrope; v petek sv. Krištof, mučenec; v soboto sv. Jakob, apostol. Danes teden 17. nedelja med letom in god sv. Joahima in Ane, starša Device Marije.

Danes popoldan ob 15h bo v Hrovači pogreb +Franca Arka iz Nemške vasi.

Danes teden bomo praznovali god sv. Ane. Maša pri kapelici na Bregu bo v soboto zvečer ob 20. uri, pri sv. Ani pa bo žegnanje v nedeljo ob 11. uri.

Danes teden bo po vsaki maši molitev za varno vožnjo in prošnja za blagoslov vozil. V cerkvi pa bo tudi nabiralnik, kamor boste lahko oddali svoj dar za Mivo, to je dar za nabavo vozil našim misijonarjem.

Poleg oznanjenih maš bodo ta teden še:

• v sredo zvečer v Ribnici: 7. dan za +Marto Žagar in 7. dan za +Ivano Bartol
  • pri Sv. Križu prav tako v sredo ob 20. uri za +Elico Pletsch.