Avtor: zuribnica Objavljeno: 7. 06. 2020

Sveta Trojica - 7. 6. 2020

V ponedeljek goduje sv. Medard, škof; v torek sv. Primož in Felicijan, mučenca; v sredo sv. Bogumil Poljski, škof; v četrtek slovesni praznik Sv. Rešnjega Telesa in Krvi; v petek sv. Eskil, mučenec; v soboto sv. Anton Padovanski, redovnik in cerkveni učitelj. Danes teden 11. nedelja med letom.

V četrtek na slovesni praznik Sv. Rešnjega Telesa in Krvi bodo sv. maše po prazničnem redu: 8., 10. in 19. uri. Na Velikih Poljanah ob 20. uri.

V soboto ob 18. uri bo v Kotu pri kapelici sv. Antona sv. maša.

Danes teden bo jutranja sv. maša ob 7. uri, ker bomo po maši imeli v cerkvi procesijo.

Poleg oznanjenih maš bo ta teden še 30. dan za +Terezijo Benulič v petek zvečer ob 20. uri pri Sv. Križu.

Ta teden smo zaključili s praznovanjem prvega svetega obhajila, zato tudi ne bo več prenosa sv. maš preko Facebooka.