Avtor: zuribnica Objavljeno: 27. 08. 2022

22. navadna med letom - 28. 8. 2022

22. navadna med letom
Krščanska skupnost ne sme postati skupnost priviligiranih ali tistih, ki so že na cilju. Ne sme se zapirati v svoj svet, ampak mora biti odprta za vse, ki potrebujejo odrešenja. Jezus je to pokazal s svojim zgledom ponižnosti, ko ni nikogar izključeval, sa je pri skupni mizi prostor za vsakega.

v ponedeljek bomo praznovali mučeništvo Janeza Krstnika, v torek je goduje sv. Feliks, mučenec, v sredo sv. Rajmund, redovnik, v četrtek sv. Egidij, opat, v petek sv. Marjeta, mučenka, v soboto sv. Gregor Veliki, papež. Danes teden 23. nedelja med letom, angelska nedelja.

Ta teden bomo vpisovali veroučence v VSE RAZREDE verouka

1. triada (1.- 3. razred) v ponedeljek

2. triada (4.- 6. razred) v petek

3. triada (7.- 9- razred) v torek.

Vse tri dni bo pisovanje od 16. do 18,30. ure.

Za vse, ki se ne boste mogli vpisati v navedenih dneh, bo na voljo še vpis v soboto od 9. do 11. ure.

Prijavnice dobite v cerkvi ali na spletni strani župnije. Dobite jo NA TEJ POVEZAVI

V četrtek po večerni maši povabljeni k molitvi za nove duhovniške poklice.

Petek je prvi v mesecu. Dopoldan obhajanje bolnih in ostarelih. Jutranja maša bo ta dan v cerkvi. Ob 18. uri povabljeni k češčenju Najsvetejšega.

V soboto bomo vpisovali mašne namene za mesec november. Vpisovali bomo od 8,30 ure dalje, ker imamo ob 7,30 mašo pri Novi Štifti in ob 8. uri mašo v kapeli. Po večerni maši povabljeni k fatimski marijanski pobožnosti.

Danes teden je Ribniški Semenj, zato večerne maše ne bo.
--------------------------------------------

POPRAVEK:  V NEDELJO  4. SEPTEMBRA BO NA VELIKIH POLJANAH SV. MAŠA OB 8. 30.  V Sejavcu je napaka!!!