Avtor: zuribnica Objavljeno: 6. 05. 2022

Četrta velikonoična - 8. 5. 2022

Četrta velikonočna - nedelja Dobrega Pastirja
Jezus je Dobri pastir, ki želi svoji čredi le najboljše stvari, zato ga poslušajo. Kdor posluša Božjo besedo dobiva notranjo moč, da je sposoben vzdržati v preizkušnjah, saj se zanaša na svojega učitelja, ki je eno s svojim Očetom in  to življenje v edinosti pripravlja tudi nam.

V ponedeljek goduje Izaija, prerok, v torek sv. Janez Avilski, cerkveni učitelj, v sredo sv. Nerej, mučenec, v četrtek sv. Leopold Mandič, redovnik, v petek Fatimska Mati Božja, v soboto sv. Bonifacij, mučenec. Danes teden 5. velikonočna nedelja.

Verouk po običajnem urniku.

V ponedeljek po večerni maši sestanek za starše letošnjih prvoobhajancev.

V četrtek začnemo s tridnevnico pred prvim sv. obhajilo.

V petek po večerni maši bo srečanje za bralce beril. Vabljeni tudi novi bralci.

Na mizicah z verskim tiskom imate prijavnice za Oratorij. Izpolnjene skupaj s prispevkom lahko oddate v nabiralnik. Prijavnice sprejemamo do sobote, 21. maja.

V letu 2022  Družina praznuje 70-letnico izhajanja. Ob tem jubileju se uredništvo zahvaljuje za zvestobo vsem bralcem in naročnikom. Tednik Družina je že desetletja zanesljiva leča, skozi katero slovenski kristjani presojamo svet in naš čas, je zvesti spremljevalec in trdna opora v nepredvidljivosti sodobnega časa.

Kogar zanima, lahko na mizicah z verskim tiskom vzame naročilnico, katero izpolnjeno odda v tem tednu v župnišče in boste lahko en mesec Družino prejemali brezplačno.