Avtor: zuribnica Objavljeno: 4. 12. 2021

DRUGA ADVENTNA NEDELJA - 5. 12. 2021
Janez Krstnik je v puščavi napovedal Gospodov prihod. Danes Janezov glas odmeva v katoliški Cerkvi. Kot udje Cerkve smo dolžni slediti njenim naukom in jih v vsakdanjem življenjuizpolnjevati. Iz kakšnih virov dobivamo informacije o življenju in delovanju vesoljne Cerkve in Cerkve na Slovenskem?

Godovi v tednu, ki je pred nami:

V ponedeljek goduje sv. Nikolaj - Miklavž, škof, v torek sv. Ambrož, škof in cerkveni učitelj, v sredo praznik brezmadežnega spočetja Device Marije, v četrtek sv. Peter Furier, redovnik, v petek je god Loretske Matere Božje, v soboto sv. Damaz, papež. Danes teden 3. adventna nedelja.

V ponedeljek po sveti maši je sestanek Župnijskega pastoralnega sveta.

V torek zjutraj ob 6. uri povabljeni k zornicam. Večerno srečanje ob Svetem pismu ta teden odpade.

V sredo je slovesni praznik Brezmadežnega spočetja Device Marije. Svete maše ob 8., 10. in 18. uri.

Poleg oznanjenih maš bo ta teden še 7. dan za +Francem Miheličem v torek zvečer ob 18. uri.

Verouk po običajnem urniku.