Avtor: zuribnica Objavljeno: 6. 11. 2021

32. nedelja med letom - 7. 11. 2021

32. NEDELJA MED LETOM - ZAHVALNA - 7. 11. 2021
Jezus je opazoval, kako so ljudje metali denar v tempeljsko zakladnico. Prevzela ga je uboga vdova, ki je skrivaj vrgla vse, kar je imela. Njen zgled ga je presunil, kajti ta žena je žrtvovala vse svoje premoženje in se popolnoma prepustila Bogu. Blagor tistemu, ki ima takšno zaupanje v Boga!

V ponedeljek goduje sv. Gotfrid, škof, v torek obletnica posvetitve lateranske bazilike, v sredo sv. Leon Veliki, papež, v četrtek sv. Martin, škof, v petek sv. Jozafat Kuncevič, škof in mučenec, v soboto sv. Stanislav Kostka, redovnik. Danes teden 33. nedelja med letom.

V ponedeljek po večerni maši bo srečanje starega in novega Župnijskega pastoralnega sveta.

V torek po večerni maši srečanje ob Svetem pismu.

V petek po večerni maši kateheze za odrasle.

7. in 9. razred ta teden, zaradi kaplanove odsotnosti, nima verouka.

Birmanci naj pridejo k sv. maši v četrtek zvečer ob 18. uri in po maši bodo imeli skupno srečanje.

Prosimo, da imate s seboj v cerkvi dokument o PCT, da ne bi prišlo do neljubih zapletov, ker se bolezen zelo širi.