Avtor: zuribnica Objavljeno: 21. 11. 2020

Kristus Kralj - 22. 11. 2020

NEDELJA KRISTUSA KRALJA - 22. NOVEMBER 2020

V ponedeljek goduje sv. Klemen, papež in mučenec; v torek sv. Andrej in drugi vietnamski mučenci; v sredo sv. Katarina Aleksandrijska, mučenka; v četrtek sv. Leonard Portomavriški, misijonar; v petek sv. Modest in Virgil, apostola Karantanije; v soboto sv. Katarina Labouré, redovnica; danes teden 1. adventna nedelja, začetek novega cerkvenega leta.

Epidemiološki ukrepi še vedno trajajo, zato je cerkev še naprej zaprta. Obhajilo in spoved sta možna po predhodnem dogovoru po telefonu.

V teh dneh smo dobili adventne koledarje, ki jih lahko dobite pred vhodom v župnišče.

Vabim vas, da spremljate svete maše preko Facebooka. Bodimo povezani v molitvi. Pohvala staršem in otrokom, ki redno sodelujejo pri verouku na daljavo. Zahvala tudi katehistinjam, ki pripravljajo kateheze in so v povezavi z družinami. Lepo preživimo teden in vsem želim zdravja!

Poleg oznanjenih maš bo v sredo še 7. dan za +Jožeta Puclja.

V torek bo v Hrovači pogreb +Marije Lenaršič iz Griča in v sredo +Marije Klun iz Hrovače.