Avtor: zuribnica Objavljeno: 14. 11. 2020

33. navadna med letom - 15. 11. 2020

33. NEDELJA MED LETOM  - 15. 11.  2020

V ponedeljek goduje sv. Marjeta Škotska, kraljica; v torek sv. Elizabeta Ogrska, redovnica; v sredo je obletnica posvetitve bazilik sv. Petra in Pavla; v četrtek goduje sv. Matilda, redovnica; v petek sv. Edmund, kralj; v soboto spomin Darovanja Device Marije. danes teden zadnja nedelja cerkvenega leta, nedelja Kristusa Kralja. Ta dan goduje sv. Cecilija, mučenka.

Zaradi naraščanja epidemije bo cerkve zaprta. Spremljate lahko prenos svete maše iz naše cerkve preko Facebooka vsak dan ob 18. uri, ob nedeljah pa ob 9. uri. Prav tako lahko spremljate svete maše na televiziji in radiu.

Za vse informacije smo vam na voljo na naših telefonih. Številke so objavljene na spletni strani župnije. Zahvaljujem se vsem staršem in veroukarjem, ki spremljate verouk na daljavo. Izkoristimo možnosti, ki so nam na voljo. Ostanite zdravi!.