Avtor: zuribnica Objavljeno: 24. 10. 2020

30. NEDELJA MED LETOM  -  25. OKTOBER 2020

V ponedeljek godujeta sv. Lucijan in Marcija, mučenca; v torek sv. Sabina Avilska, mučenka; v sredo sv. Simon in Juda Tadej, apostola; v četrtek sv. Mihael Rua, duhovnik; v petek sv. Marcel, mučenec; v soboto sv. Volbenk, škof. Danes teden slovesni praznik Vseh svetnikov.

Ker smo prešli na zimski čas, bo cerkev sedaj naprej vsak dan odprta za molitev od 10. - 17,30. Možnost prejema zakramenta sv. spovedi in sv. obhajila vsak dan od 17. - 17,30, ob nedeljah od 10. - 11. ure.

Sveta maša bo v cerkvi med tednom ob 18. uri, ob nedeljah ob 9. uri in jo lahko spremljate preko Facebooka.

Pred vhodom v župnišče lahko dobite »lesene svečke«. Dar oddajte v poštni nabiralnik.

Ta teden smo zvedeli, da sta med »božje služabnike« prišteta mučenca Ivanka Novak Škrabec in p. Placid Grebenc. Oba sta bila doma v naši župniji, bila krščena v naši farni cerkvi in oba pokopana na našem pokopališču v Hrovači. Molimo, da bi bila čimprej prišteta med blažene. Priporočajmo se jima tudi v tem času, naj izprosita božje milosti za našo župnijo in vso našo domovino.