Avtor: zuribnica Objavljeno: 26. 09. 2020

26. nedelja med letom - 27. 9. 2020

V ponedeljek goduje sv. Venčeslav, mučenec; v torek sv. Mihael, Gabriel in Rafael, nadangeli; v sredo sv. Hieronim, duhovnik in cerkveni učitelj; v četrtek sv. Terezija Deteta Jezusa, redovnica in cerkvena učiteljica; v petek sv. angeli varuhi; v soboto sv. Frančišek Borgia, redovnik. Danes teden 27. nedelja med letom, rožnovenska nedelja in žegnanje v Nemški vasi.

V četrtek, 1. oktobra, začenjamo rožnovenski mesec. Vsak večer 20 minut pred sveto mašo bodo naši birmanci vodili molitev rožnega venca.

V četrtek bomo sprejemali mašne namene za mesec december.

Petek je prvi v mesecu. Dopoldan obhajanje bolnikov in ostarelih, popoldan ob 18. uri pa povabljeni k češčenju Najsvetejšega.

V soboto po večerni maši vabljeni k marijanski pobožnosti.

Od sobote dalje bo tudi v Ribnici večerna maša nedeljska.

Ne pozabite napisati in oddate telefonskih številk. Prav tako tudi med tednom pri večerni maši.