Avtor: zuribnica Objavljeno: 11. 04. 2020

VELIKA NOČ - 12. 4. 2020

Na veliko soboto zjutraj je zaključil zemeljsko potovanje in odšel v nebeški dom upokojeni ljubljanski nadškof mons. Alojz Uran. Pogreb bo v družinskem krogu v ljubljanski stolnici. V naši župniji bomo zanj opravili sveto mašo jutri (v ponedeljek) zvečer. Naj mu bo Bog bogat plačnik za njegovo delo.

Ves teden bomo obhajali velikonočno osmino. Žal smo še vedno v karanteni in svete maše iz naše kapele lahko spremljate preko FB vsak večer ob 19. uri. Vsi trije duhovniki mašujemo po mašnih namenih, kakor ste jih naročili. Zahvaljujem se tudi za darove, ki ste jih nekateri namenili za našo župnijo.

Vsem želim blagoslovljene velikonočne praznike. Naj nam Vstali da moči, da bomo lahko premagovali težave sedanjega časa. Ne izgubimo vere in upanja!

V ponedeljek zvečer ob 20. uri vabljeni k molitvi skupaj z našim nadškofom. Molitev lahko spremljate preko Radia Ognjišče, TV Exodus in FB strani nadškofa Zoreta.