Avtor: zuribnica Objavljeno: 12. 06. 2021

11. nedelja med letom - 13. 6. 2021

11. NEDELJA MED LETOM - 13. 6. 2021

Cerkvi je dana velika naloga, da oznanja Božje kraljestvo in ga v svojih udih uresničuje.Vedno se zaveda, da je Božje kralestvo, ki je med nami, tudi stalna naloga, naloga vsakega trenutka zemeljske eksistence.

V ponedeljek godujeta sv. Valerij in Rufin, mučenca; v torek sv. Vid, mučenec; v sredo sv. Beno, škof; v četrtek sv. Rajner, puščavnik; v petek sv. Gregor Barbarigo, škof; v soboto sv. Nazarij Koprski, škof. Danes teden 12. nedelja med letom in god sv. Adalberta, škofa.

Jutranje svete maše med tednom so ob 8. uri (glej Sejalec).

Prijavnice za Oratorij, ki bo potekal od 5. do 11. 7., boste lahko prevzeli v ponedeljek, 14. junija, od 15h do 18h v Pastoralnem centru. Izpolnjeno prijavnico prinesete v kuverti, skupaj s prispevkom, v poštni nabiralnik v župnišču do 24. junija.

V soboto ob 9. uri srečanje za ministrante. Vabljeni tudi novi ministranti!

V nedeljo pri svetih mašah bo blagoslov zastav.