Avtor: zuribnica Objavljeno: 10. 04. 2021

2. velikonočna - nedelja Božjega usmiljenja - 11. 4. 2021

2. VELIKONOČNA - BELA - NEDELJA - 11. APRIL 2021

ČEZ OSEM DNI JE PRIŠEL JEZUS.
Vera je vedno povezana s tveganjem: ničesar ne moremo ne videti ne otipati, treba je sprejeti oznananilo, ki so ga apostoli ohranili v svojih spisih. Kdor bere Sveto pismo in veruje oznanilu, temu se Bog razodeva in mu odkriva svojo voljo.

V ponedeljek goduje sv. Zenon Veronski, škof; v torek sv. Martin, Papež in mučenec; v sredo sv. Lidvina, mučenka; v četrtek sv. Peternij, škof; v petek sv. Bernardka Lurška, redovnica; v soboto sv. Simon Bersabejski, škof in mučenec. Danes teden 3. velikonočna nedelja.

Od ponedeljka dalje so zopet lahko svete maše z udeležbo vernikov. Še vedno je določilo en mehurček na 30 m2. Za udeležbo se je potrebno prijaviti. Prijavite se preko župnijske spletne strani.

Sveto obhajilo je možno prejeti ob nedeljah med 10. in 11,30. uro.

Verouk bo zaenkrat še na daljavo.

Cerkev je odprta vsak dan od 10. - 19. ure, ko je sveta maša.

Svete maše bodo še vedno prenašane preko Facebook profila in sicer delavniške ob 19. uri in nedeljske ob 8. uri.

Danes teden bodo svete maše po nedeljskem redu: 8h, 10h in 19h.

Poleg oznanjenih maš bo v četrtek še 7. dan za +Ivana Zobca.