Avtor: zuribnica Objavljeno: 3. 04. 2021

VELIKA NOČ - 4. 3. 2021

VELIKA NOČ - 4. APRIL 2021

Ves teden pred nami je v znamenju velikonočne osmine. Na velikonočni ponedeljek goduje sv. Vincencij Ferrer, duhovnik, v torek sv. Irenej iz Srema, mučenec, v sredo sv. Janez de la Salle, duhovnik, v četrtek sv. Maksim in Timotej, mučenca, v petek sv. Maksim Aleksandrijski, pkof, v soboto sv. Domnij, mučenec. Danes teden bela nedelja - nedelja Božjega usmiljenja in god sv. Stanislava, mučenca.

Na velikonočni ponedeljek bo prenos svete maše na Facebooku ob 9. uri, ostale dneve ob 19. uri.

Cerkev je odprta vsak dan za osebno molitev od 10. do 18. ure.

Prejem svetega obhajila bo možen danes od 10,30 - 12. ure, jutri pa od 10. - 11,30. ure. Potrebna je prijava na spletni strani župnije Ribnica. Če bo za nedeljo dopoldne polno, bo možnost tudi od 18. - 19. ure.