Avtor: zuribnica Objavljeno: 23. 08. 2020

21. nedelja med letom - 23. 8. 2020

21. NEDELJA MED LETOM  -  23. AVGUST 2020

V ponedeljek goduje sv. Natanael ali Jernej, apostol; v torek sv. Ludovik, kralj; v sredo sv. Ivana Bicher, redovna ustanoviteljica; v četrtek sv. Monika; v petek njen sin sv. Avguštin, škof in cerkveni učitelj; v soboto mučeništvo Janeza Krstnika. Danes teden 22. nedelja med letom.

Ves teden imajo birmanci pripravo na sveto birmo, ki bo v soboto, 5. septembra.

Od ponedeljka do petka bo vpis v letošnjo veroučno šolo. Vpis bo ob določenih dnevih od 17. - 19. ure. Vpis bo potekal po naslednjem razporedu:

1. razred petek

2. razred ponedeljek

3. razred ponedeljek

4. razred sreda

5. razred sreda

6. razred torek

7. razred torek

8. razred četrtek

9. razred četrtek

Sušje torek (1, 2, 4, 5 RAZRED). Verouk za prvoobhajance (3. razred bo samo v Ribnici).

Pri vpisu boste prejeli tudi delovne zvezke in veroučne knjige. Prosim, da se držite razporeda, ker bodo takrat na voljo kateheti. Prijavnico imate na spletni strani župnije in jo izpolnite doma. Poskrbimo tudi za varnost (razdalja, razkužilo, maske)! V določeno skupino sme biti vpisanih samo določeno število otrok!

V torek ob 16h bo v Hrovači pogreb +Janeza Lovšina iz Goriče vasi.

Poleg oznanjenih maš bodo ta teden še: V torek zvečer v Ribnici 7. dan za +Marijo Čampa, v sredo 30. dan za +Angelo Šilc in Janeza Tumorat, 7. dan, v četrtek pa za +Jerneja Levstik, 7. dan

V soboto ob 14. uri bo pri kapelici Srca Jezusovega na Mali gori sv. maša, ki je zaradi slabega vremena odpadla.