Avtor: zuribnica Objavljeno: 15. 08. 2020

20. nedelja med letom - 16. 8. 2020

20. NEDELJA MED LETOM  - 16. AVGUST 2020

V ponedeljek goduje sv. Evzebij, papež in mučenec; v torek sv. Helena, cesarica; v sredo sv. Janez Eudes, duhovnik; v četrtek sv. Bernard, cerkveni učitelj; v petek sv. Pij X, papež; v soboto Devica Marija Kraljica. Danes teden 21. nedelja med letom in god sv. Roze iz Lime. Danes teden bo žegnanje v Žlebiču. Sv. maša bo ob 11. uri.

Za naslednji teden že danes oznanjamo: vpis v veroučno šolo bo potekal od ponedeljka, 24. avgusta, do petka 28. avgusta. Vse informacije in prijavnice boste dobili že ta teden na spletni strani župnije in pa tudi na Facebooku. Tudi veroučni urnik bo na spletni strani in pa na oglasni deski.

V nedeljo, danes teden, popoldan začnemo birmansko pripravo. Ta bo potekala v obliki oratorija in je za vse birmance obvezna. Birmanci so že in bodo še dobili potrebna navodila po spletu.

V soboto ob 9. uri je srečanje za ministrante. Imeli bodo duhovno obnovo.

Ta teden bodo uradne ure vsak dan od 17:30 do 18:30. V sredo uradnih ur ni.

Poleg oznanjenih maš bosta ta teden še:

• v torek zvečer ob 19h v Ribnici: 7. dan za +Janezom Bolha
  • v petek zvečer v Ribnici: 7. dan za +Marjanom Cebinom.