Avtor: zuribnica Objavljeno: 9. 05. 2020

5. velikonočna nedelja - 10. 5. 2020

V ponedeljek godujeta mučenca Nerej in Ahilej, v torek sv. Leopold Mandić, redovnik, v sredo je god Fatimske Matere Božje, v četrtek sv. Bonifacij, mučenec, v petek sv. Izidor, kmet, v soboto sv. janez Nepomuk, mučenec, zavetnik spovednikov.

Večerne svete maše z udeležbo vernikov bodo vsak dan ob 19. uri in ob nedeljah, zaenkrat, ob 7h, 8,30 in 10h. Še vedno moramo imeti zaščitne maske in ob vstopu v cerkev si razkužiti roke.

Vsak večer beremo šmarnice o sv. Janezu Newmanu, ter prejmemo blagoslov z Najsvetejšim. Te maše prenašamo preko Facebooka. V nedeljo pa je prenos maše ob 8,30.

Sejalca dobite na mizicah z verskim tiskom in pred vhodom v župnišče.

V petek in soboto od 17h do 18,30 boste lahko v Pastoralnem centru opravili sveto spoved. Tam je pripravljena provizorična spovednica. Na spoved počakate pred vrati.

Poleg oznanjenih maš bosta ta teden še: v sredo 7. dan za +Jožefom Mrše in v četrtek 7. dan za +Vero Špolar.